Schéma ubytovací části

CELÝ PROSTOR JEN PRO VÁS

Celková plocha k pronájmu má téměř 300 m2 a sestává se z východního apartmánu, západního apartmánu, jižního pokoje, dvou koupelen v patře a jedné toalety v přízemí. U vstupu je velký botník a nad schodištěm odpočivadlo s křeslem a věšákem na mokré svrchníky. V ložnicích jsou skříně a komody pro uložení adekvátního množství oblečení. V obývací části jsou věšáky na suché svrchníky. Ve skříni na chodně najdete k zapůjčení knihy, časopisy, stolní a společenské hry, karty a stavebnice.


KUCHYNSKÉ VYBAVENÍ

lednice 180lt, indukční sporák třízónový, elektrická trouba, myčka nádobí, automatický kávovar, nutri blender mixer, ponorný tyčový mixer s metlou, toustovač, topinkovač, kuchyňské váhy, sady nádobí a příborů, hrnce, pánve, kastroly, zapékací mísa, sada nožů na pečivo, maso a zeleninu, misky na kompot, kalíšky na vejce, hrníčky, skleničky, skleničky na víno, odlivky, čajový a kávový set, obracečky, naběračky, vařečky a míchačky, odkapávací mísa, struhadlo, škrabka na zeleninu, cedník na zeleninu, cedník na čaj, otvírák na konzervy a lahve, základní koření.


VYBAVENÍ APARTMÁNŮ

Prostěradlo s chráničkou, povlečená peřina, povlečený polštář, ručníky, mýdlo, ručníky na ruce v koupelně, toaletní papír, tablety do myčky na nádobí, jar na nádobí, pytle na odpadky.


VYBAVENÍ ALTÁNKU

Rozkládací stůl pro 8 až 12 osob, rohová lavice, židle, barové židle, barový pult, výčepní zařízení s chlazením a všemi třemi narážeči, sada skla na pivo a limo, raclette gril, lednice 80lt, krbový gril s udírnou široký 80cm s motorem na sele, jehně nebo kůzle, grilovací rošt, litinová steaková pánev, litinová pánev na zeleninu, grilovací nářadí, talíře, servírovací talíře, příbory, streakové nože, dřez s teplou vodou. Pro tepelné pohodlí jsou sezonně přístupné i infra panely.

ZÁPADNÍ APARTMÁN

Větší z apartmánů má plochu celkem 85 m2. Sestává se ze dvou ložnic a jedné velké místnosti s kuchyňskou linkou, jídelním koutem a sedací soupravou. V každé z ložnic je jedna pevná dvojpostel a jedna rozkládací dvojpostel. Pohodlná kapacita s využitím rozložených dvojpostelí je 8 osob. Tuto kapacitu je možné rozšířit o tři přistýlky na rozkládacím gauči a křesle v obývací části.

JIŽNÍ POKOJ

Jižní pokoj má rozlohu 23 m2 a jsou v něm umístěny dvě rozkládací postele a jedno křeslo. Maximální kapacita s využitím rozložených dvojpostelí a přistýlky na rozkládacím křesle je 5 osob. Jižní pokoj není vybaven kuchyňskou linkou, proto je nabízen pouze jako doplněk kapacity k apartmánům, nebo prostor pro přespání bez možnosti si uvařit nebo ohřát jídlo. Ve skříni najdete spoustu zajímavých časopisů.

VÝCHODNÍ APARTMÁN

Menší z apartmánů má plochu celkem 52 m2. Sestává se z jedné větší ložnic a jedné společenské místnosti s kuchyňskou linkou, jídelním koutem a sedací soupravou. V ložnici je jedna pevná dvojpostel a dvě rozkládací dvopostele. Pohodlná kapacita s využitím rozložených dvojpostelí je 6 osob. Tuto kapacitu je možné také rozšířit o tři přistýlky na rozkládacím gauči a křesle v obývací části.

ZÁPADNÍ APARTMÁN

Do každé z obou ložnic se díky jednomu rozkládacímu lůžku vejdou maximálně čtyři dospělí ležící-spící.

ZÁPADNÍ APARTMÁN

U pohodlné sedací soupravy si sedne celkem 8 osob. Dvě pole velké sedačky a jedno křeslo lze rozložit pro přenocování až 3 osob.

ZÁPADNÍ APARTMÁN

Kuchyňská linka je velmi slušně vybavena (lednice, indukční sporák, trouba, myčka nádobí, potřebné kuchyňské potřeby a nádobí.

JIŽNÍ POKOJ

Pouze v jižním pokoji je pracovní stůl pro pohodlnější práci na počítači.

JIŽNÍ POKOJ

V proskledné skříni jsou pro Vás k zapůjčení zajímavé časopisy.

JIŽNÍ POKOJ

Dvě rozkláadcí dvojlůžka a jedno rozkládací křeslo umožní nocleh až pěti osobách.

VÝCHODNÍ APARTMÁN

V menším aparetmánu je stejná sedací souprava jako v západním apartmánu s rozdílem jedné dvojsedačky, místo které je jen jednoduchá sedačka.

VÝCHODNÍ APARTMÁN

O něco menší, ale stejně vybavená kuchyňská linka je i ve východním apartmánu včetně kuchyňského vybavení. Rozkládací jídelní stůl pojme až 8 osob.

VÝCHODNÍ APARTMÁN

V ložnici s jedním dvojlůžkem a dvěmi rozkládacími lůžky přespí až šest dospělých osob. K uložení oblečení slouží šatní skříň a široká komoda.

ZAHRADNÍ ALTÁN S GRILEM

Zahradní altán, jenž pojme až 16 osob, má výsuvná okna, což umožňuje jej zcela uzavřít. Uvnitř altánu je velký kovaný krbový gril, kuchyňská linka s dřezem a infra topení pro případ pobytu v chladném až mrazivém počasí.

KOUPACÍ JEZÍRKO

Rozloha jezírka je 300 m2, a v koupací části o rozloze 100 m2, je hluboké až 210 cm. Biotop je udržován zcela bez chemikálií, pouze s přispěním přítomné fauny a flóry za podpory mechanického filtru.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

Na zahradě je instalováno dětské hřiště se skluzavkou, provazovou šplhací sítí, prolézačkou, houpačkami a nízkou lezeckou stěnou. Poblíž dětského hřiště je otevřené ohniště pro posezení s kytarou za opékání špekáčků.