Novinky

Přírodní zástěna

V roce 2016 jsme u solární sprchy zasadili vrbové pruty, které za loňský rok dostatečně vzrostly, abychom z nich letos najaře mohli splést základ přírodní zástěny k solární sprše pro zvýšení Vašeho soukromí při sprchování.

EET

Nový systém nás donutil odstoupit od přijímání plateb za pobyt v hotovosti. Částky, které bychom museli vynaložit na zřízení a provoz EET raději využijeme na zlepšení vybavení chalupy a zkrášlení zahrady. Děkujeme za pochopení.

Altánek

Nainstalovali jsme pro Vás v altánku kuchyňskou linku s dřezem pro pohodlnější přípravu a zpracování potravin při grilování. Již nebudete muset chodit s nádobím do chalupy nebo oplachovat sklenice od piva ve venkovní výlevce.

Knihy a časopisy

Doplnili jsme pro Vás naši knohovnu a mnoho dalších titulů, ze kterých si vyberete v jakékoliv náladě. Najdete zde také mnoho dětských knih a skládaček. K dispozici je také mnoho ročníků časopisu Apetit a National Geographic.

Sušák na prádlo

Pro vlastní i Vaše potřeby jsme vyrobili rustikální sušák na prádlo, který jsme vztyčili na trávníku za domem. Kromě věšení prádla slouží pouze k rozhledu pro kočky. Kolíčky na prádlo najdete nad botníkem u vchodu do chalupy.

Solární sprcha

U mola jezírka je nově solární sprcha s kapacitou až 40 litrů pro příjemné osvěžení nebo opláchnutí před a po koupání v jezírku. Na rozdíl od jezírka lze pod sprchou používat mýdlo a šampony, které odtečou drenáží mimo jezírko.

Zahradní altán

Dokončili jsme stavbu uzavřeného zahradního altánu s výsuvnými okny a velkým grilem. Od letní sezony bude k dispozici našim hostům.

Zahájení provozu

Počátklem ledna 2014 jsme zahájili ostrý provoz ubytovacího zařízení se dvěma apartmány a celkovou akapcitou až 25 osob.