• Termíny
  • Ceny
  • Rezervace
  • Storno
  • Platby
Kalendář

Standardní pobyty jsou nastaveny od soboty 16:00 hodin do příští soboty 10:00 hodin. Mimo jarní prázdniny a letní sezonu je možné si sjednat individuální termíny, jako jsou víkendové pobyty nebo prodloužené víkendy.

Informaci o obsazenosti chalupy najdete v záložce kalendář.

Obsazené termíny jsou označeny červeně, předběžné rezervace žlutě, dosud volné akční termíny jsou zobrazeny zeleně.

Na co Vás přijde pobyt?

U nás jsou sazby stanoveny jednotně pro všechna roční období. Týdenní pobyt vyjde na 300 Kč za osobu a den. Minimální fakturace je za 12 osob. Na opakovaný pobyt se poskytuje sleva.

Velikonoční pobyt je od čtvrtka do pondělí za pevnou cenu 24.900 Kč pro skupinu do 18-ti osob.

Silvestrovský pobyt je od 26.12. do 2.1. za pevnou cenu 49.900 Kč pro skupinu do 18-ti osob.


V ceně je zahrnuto povlečení, ručníky, utěrky, tablety do myčky, pobytové taxy obci, veškeré zápůjčky a topivo do krbu, grilu či ohniště.


Každopádně nám pošlete poptávku po individuální nabídce.

Jak probíhá rezervace pobytu?

Na základě Vaší poptávky obdržíte podrobnou individuální nabídku, kde budete mít uvedenu výši rezervačního poplatku a termín pro jeho úhradu. Do tohoto termínu Vám chalupu budeme předběžně rezervovat. Rezervační poplatek po Vás budeme chtít uhradit i v případě, že Váš pobyt bude hradit zaměstnavatel.

Pokud nebude rezervační poplatek v uvedeném termínu připsán na účet ubytovatele, automaticky odstupujeme od nabídky a uvedený termín je uvolněn dalším hostům k rezervaci. Dodatečnou úhradou rezervačního poplatku po stanoveném termínu nelze obnovit rezervaci, musíte se na prodloužení nabídky dohodnout s pronajímatelem.

O přijetí rezervačního poplatku Vás budeme bez zbytečného prodlení informovat a současně Vám potvrdíme závaznou rezervaci, která je v kalendáři označena jako obsazeno.

Při příjezdu bude Váš uhrazený rezervační poplatek započten na kauci.


Pokud plánujete využít pro platbu pobytu fondů zaměstnavatele, budeme potřebovat znát kontaktní údaje potřebné k vystavení faktury Vašemu zaměstnavateli: Název společnosti, IČO, Adresa zaměstnavatele, Kontakt na osobu, která bude platbu vyřizovat.

Poté vystavíme zaměstnavateli zálohovou fakturu na váš pobyt. Úhrada ceny za pobyt může být zaměstnavatelem krácena podle počtu Vámi určených osob (za něž zaměstnavatel bude pobyt hradit) k celkovému počtu hostů objednaných v rezervovaném termínu. Na tom se musíte předem se zaměstnavatelem domluvit.

Jaké máme nastaveny podmínky pro storno pobytu?

V případě, že budete nuceni pobyt zrušit před storno termínem, vrátíme Vám bez zbytečného prodlení celý rezervační poplatek zpět na účet, z kterého byl uhrazen. Storno termín je obvykle jeden měsíc před plánovaným termínem příjezdu a je uveden v nabídce.

Zrušíte-li pobyt po storno termínu propadá rezervační poplatek ve prospěch pronajímatele jako kompenzace za ztíženou možnost obsazení rezervovaného termínu ve zkrácené lhůtě, termín je pak nabízen jiným zájemcům v sekci akce. Pokud již budete mít uhrazenu cenu za pobyt, bude Vám bezodkladně vrácena na účet, z kterého byla uhrazena.

Nebude-li do storno terminu uhrazen ubytovací poplatek (cena pobytu), odstupujeme od nabídky, rezervační poplatek propadá ve prospěch pronajímatele jako kompenzace za ztíženou možnost obsazení rezervovaného termínu ve zkrácené lhůtě, termín je pak nabízen jiným zájemcům v sekci akce.

V případě že pobyt hrazený zaměstnavatelem zrušíte, vrátíme vždy zaměstnavateli celou přijatou platbu za pobyt s dobropisem.

Jaké je to s platbami?

Od zavedení EET nepřijímáme hotovost, abychom nemohli být zbytečně šikanováni za případné chyby při evidenci EET. Veškeré platby jsou od 1.12.2016 až do zrušení EET možné pouze bankovním převodem.

Nabízený turnus má přiřazen jedinečný variabilní symbol, který uvádějte u všech plateb vázaných na tento termín pobytu.

Platba za pobyt by měla být složena v dostatečném předstihu před Vaším příjezdem, aby v den příjezdu již byla připsána na náš bankovní účet. Doporučený termín platby za pobyt uvádíme v nabídce. O výši platby před příjezdem Vás budeme E-mailem včas informovat.

V případě, že se na pobyt skládá více rodin, je možné pod stejným variabilním symbolem uhradit cenu za pobyt po částech z více účtů.

V prvních pracovních dnech po Vašem odjezdu bude celá kauce nebo její zůstatek po započtení škod vrácena zpět na účet, z kterého byl hrazen rezervační poplatek.

Zápůjčky

Dětská postýlka

Bezplatně

Dvě rozkládací postýlky bez peřinek 120x60 cm.

Dětská ohrádka

Bezplatně

Jedna rozkládací dětská ohrádka 100x70 cm.

Dětská sedačka

Bezplatně

Jedna polohovací dětská sedačka ke stolu.

Hračky

Bezplatně

Plný koš hraček pro nejmenší.

Stolní hry

Bezplatně

Sada stolních her pro děti i dospělé.

Knihy a časopisy

Bezplatně

Plná skříň knih a časopisů pro děti i dospělé.

Vidličky

Bezplatně

Šest vidliček pro opékání buřtů u ohně.

Přenosný gril

V ceně od ledna 2019

Přenosný grill Weber pro menší grilování.

Raclette grill

V ceně od ledna 2019

Gril s kamennou deskou na raclette.

Litinová pánev

V ceně od ledna 2019

Litinová pánev na maso a zeleninu Ø 30cm.

Pánev na steaky

V ceně od ledna 2019

Litinová pánev na staky 22x22 cm.

Grilovací motor

V ceně od ledna 2019

Motor s vidlicemi pro grilování větších kusů masa.

Výčepní zařízení

V ceně od ledna 2019

Pípa s chlazením a kompresorem.

Narážeče

V ceně od ledna 2019

Žehlička, bajonet nebo kombi.